Leave Your Message
Inuiry Online
53459nqne chat
6503fd07is
Set i shportës së endur për ruajtjen e librave, veshjeve, lodrave miqësore me mjedisin

Shporta e endur

Kategoritë e produkteve
Produktet e veçuara

Set i shportës së endur për ruajtjen e librave, veshjeve, lodrave miqësore me mjedisin

Sasi:Set me 3 (S*1+M*1+L*1)

Madhësia:S: 8,46 '' x 6,69 '' x 4,33 ''

M:12,99'' x 10,23'' x 6,89''

L:14,56'' x 11,41'' x 7,67''

Materiali:RPET Felt

Ngjyrë:E Bardhë e zezë

Karakteristikat:Endur me dorë, e palosshme, e qëndrueshme

Me shumë qëllime:Shporta e librave, Shporta dekorative, Shporta e lodrave, Shporta e çerdheve, Shporta e dhuratave bosh, etj.

  Përshkrim

  Tre madhësi:Seti i koshave të vogla vjen në tre madhësi: S (8,46'' x 6,69'' x 4,33''), M (12,99'' x 10,23'' x 6,89'') dhe L (14,56'' x 11,41'' x 7.67''), i cili mund të plotësojë nevoja të ndryshme ditore të ruajtjes.
  E punuar me dorë dhe e qëndrueshme:Këto kosha të vogla për organizim janë të endura me dorë nga materiali i ndjerë i trashur pa erë, i cili nuk deformohet lehtë dhe ruan një formë të përsosur vertikale edhe kur është bosh.
  E palosshme dhe e lëvizshme: Shporta e magazinimit mund të paloset për ruajtje për të kursyer hapësirë ​​nëse nuk përdoret. Shporta e lodrave është e lehtë dhe e lëvizshme për ruajtjen dhe lëvizjen tuaj të përditshme.
  Shporta magazinimi me shumë qëllime: Shporta klasike e dekorit me karton buall është ideale për ruajtjen e sendeve të vogla në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, dhomën e punës, zyrën, dollapin dhe banakun. Gjithashtu i përshtatshëm për përdorim si shportë librash, shporta për fëmijë, shporta lodrash për qen dhe shportë për dhuratë.
  Kujdes: Për të lehtësuar transportin, koshi i magazinimit paloset dhe paketohet, ana e koshit të ruajtjes së pëlhurës do të ketë në mënyrë të pashmangshme një rrudhosje të lehtë, por nuk ndikon në përdorimin, mund ta eliminoni rrudhjen duke hekurosur.

  Materiale miqësore të qëndrueshme

  E qëndrueshme dhe jo toksike. Meqenëse shportat tona të ruajtjes së ndjesisë kanë kaluar certifikatat GRS, SGS, Reach e kështu me radhë, ato janë miqësore për ju dhe familjen tuaj.
  Shporta jonë e magazinimit është shumë e qëndrueshme për një kohë mjaft të gjatë në kushtet e asnjë dëmtimi të synuar njerëzor.

  Dizajn i thjeshtë dhe elegant

  Ngjyra e zezë dhe e bardhë është e përshtatshme për shumë stile shtëpie - bëjeni shtëpinë tuaj të pastër dhe të rregullt.

  SHUMË QËLLIMORE: Për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për ruajtje, duke përfshirë ruajtjen e rrobave, ruajtjen e lodrave të qenve, ruajtjen e librave dhe revistave. Shporta dekorative e magazinimit është ideale për dhomën e ndenjes, banjot, dhomën e gjumit, dhomën e çerdhes, dollapin, konviktet dhe dhomën e lavanderi.

  Përparësitë e materialit të ndjerë

  1. Fleksibil, mund të përdoret si material rezistent ndaj goditjeve dhe i mbyllur

  2. Performanca e mirë izoluese, mund të përdoret si material izolues termik

  3. Rezistencë e mirë ndaj konsumit, mund të përdoret si material lustrim.